KURUMSAL

ALPSAN ARAÇÜSTÜ EKİPMAN SAN TİC A.Ş 1998 yılında KONYA’da 1000 metre kare alan içerisinde üretimine başlamış bu gün ise 20000 metre kare alanda üretimine devam etmektedir . Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini kaliteli işçilik ve malzemeler kullanarak etik ticaret anlayışından ödün vermeden hem yurt içinde hem yurt dışında aranılan bir firma haline gelmiştir. 18 yıllık tecrübe ve teknoloji bir araya gelmesinden sonuçlanan kaliteli üretimi bünyesinde yakalamış ve tüm hızı ile üretimine devam etmektedir.

ALPSAN deneyimli mühendisler ve ekibiyle AR-GE bölümümüz kalite açısından yüzde yüz müşteri memnuniyet sağlamak ve dünyada önemli bir pazara sahip olma hedefiyle gece gündüz çalışmakta olup dünyada bir çok ülke yede yapmış olduğu üst ekipman ve yedek parçalarını ihraç etmekte ve adını övgüyle bahsettirmektedir.
ALPSAN ulusal bir firma olmanın vermiş olduğu sorumlulukların da farkında olup sizlere daha teknolojik daha kaliteli işler yapmaya devam edecektir.

 

VİZYONUMUZ

 

Sektörde 17 yılı aşkın tecrübenin verdiği DÜRÜSTLÜK,GÜVENİRLİK ve KALİTE yi ilke edinerek ürettiği ürünleri dünyanın dört bir tarafına kusursuz müşteri memnuniyeti ve düşük maliyet ile gönderen ve bu şekilde ihracaat oranını sürekli artıran üst ekipman sektöründe ulusal ekonomisinde katkı sağlayan ALPSAN markasını tüm dünya ülkelerine sektöründe ilk sıralamalara giren lider yenilikçi bir firma olarak dürüstlük güvenirlik kalite ve ekonomik fiyatlarla bütünleştirmiş sahip olduğu ilkelerinden vazgeçmeyen başarılı teknik kadrosuyla oluşturduğu marka ve garantisi ile siz değerli müşterilerinin sürekli yanında bulunan lider bir firma olarak tanıtmak olmuştur.

 

MİSYONUMUZ

 

Başlıca İTFAİYE, VİDANJÖR- KUKA,KANALAÇMA-DAMPER-AKARYAKIT TANKER -LPC ,LNC TANKER -HİDROLİK SIKIŞTIRMALI ÇÖP KASALARI ,-AKUT,AFAD ÖZEL ÜRETİM ARAÇLARI-LOBED DORSE ve adını sayamadığım üst ekipman konusundan daha bir çok üretimimizi dünyadaki teknolojileri takıp etmek araştırma ve geliştirme çalışmalarımıza her gecen gün hız vererek ürün çeşitliliğimizi artırmak ve verimlilik çalışmalarımızı sürekli kılmak siz değerli müşterilerimizin istedikleri özel ürün taleplerin en kısa sürede cevap verebilmek sektörümüze yeni teknolojiler sunmak hem teknolojimizi hem ürün estetiğimizle ALPSAN markasını sektörde aranan bir marka haline getirmektir. Ürün kalitemiz ve yüksek iş ahlakımız la müşterilerimizin her daim yanında olmak en uygun fiyatlara en kaliteli ve en kısa zamanda çalışmalarımızı kordine etmek teknik personelimizle eğitimlerle destekleyerek sizleri dürüstlük güvenirlik ve kalite ile tanıştırmak üst ekipman sektöründen öncü ve örnek bir kuruluş haline gelmektir.

 

Sertifikalarımız